Junior data analyst

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1172292

Dla naszego klienta, światowego lidera bankowości, szukamy osoby na stanowisko Junior Data Analyst z językiem francuskim.

Twoje obowiązki:
  • Weryfikacja danych
  • Przetwarzanie zleceń płatniczych
  • Monitorowanie transakcji

Naszymi wymaganiami są:
  • Dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • Komunikatywność i otwartość

Nie wymagamy doświadczenia, dzięki zapewnianym szkoleniom wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:
  • Unikalne możliwości rozwoju kariery
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy hybrydowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland