JUNIOR CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST

Trading Solutions sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania aplikacji biznesowych
• współpraca z działem IT przy rozwijaniu platformy handlowej
• monitorowanie sytuacji na rynkach finansowych
• analiza działalności operacyjnej, przygotowywanie raportów

OFERUJEMY:
• przyjazną atmosferę pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• płatny urlop niezależny od formy współpracy
• dogodną lokalizację: biuro w centrum miasta
• elastyczne godziny pracy (system pracy zmianowej)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w realizacji interesujących projektów z doświadczonymi ludźmi z branży
• bieżący kontakt z międzynarodowym rynkiem finansowym

Wymagania

WYMAGANIA:
• absolwenci oraz studenci ostatniego roku
• znajomość rynków finansowych z uwzględnieniem rynku walutowego (FX) oraz innych rynków pozagiełdowych (OTC)
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• mile widziana znajomość rynku kryptowalut
• terminowe wywiązywanie się z zadań i doskonała organizacja własnej pracy
• mile widziana znajomość dodatkowych języków

Prezentacja firmy

Trading Solutions dostarcza Klientom rozwiązań służących do skutecznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing