Junior Customer Success Specialist

iPresso

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

o Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, użytkowników
o Proaktywne poszukiwanie rozwiązań dla potrzeb użytkowników
o Odpowiadanie na pytania użytkowników przez narzędzie do service desk
o Ciągłe uczenie się nowych rozwiązań
o Redagowanie tekstów pomocy i tutoriali wspierających użytkowników
o Wprowadzanie nowych użytkowników do systemu i zaznajamianie z możliwościami
o Utrzymywanie pozytywnych relacji z użytkownikami
o Bardzo dobre posługiwanie się iPresso (przeszkolimy)
o Aktywna współpraca z programistami i Account Managerami

Oferujemy
o Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
o Pracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych,
o Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki
o Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych
o Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
o Przyjazną atmosferę
o Umowę o pracę
o Prywatną opiekę zdrowotną
o Basen i saunę
o Udział w konferencjach
o Możliwość rozwoju zawodowego
o Narzędzia pracy

Wymagania

o Komunikatywność w języku polskim i angielskim
o Chęć poznawania nowych ludzi
o Predyspozycje do pracy z ludźmi i w zespole
o Podstawowa znajomość rynku marketingu internetowego
o Sprawne posługiwanie się aplikacjami webowymi
o Nastawienie na rozwiązywanie problemów
o Chęć rozwoju i nastawienie na jakość

Prezentacja firmy

iPresso pomaga profesjonalnym marketerom. To więcej niż automatyzacja. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Sprzedaż