Junior Content Specialist with Czech

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

- Dostosowywanie opisów produktów i szczegółowych informacji produktowych w języku czeskim,

- Przygotowywanie tłumaczeń treści cotygodniowych Newsletterów na język czeski,

- Kontrola jakości treści pojawiającej się na stronie internetowej,

- Praca z nowoczesnymi narzędziami i systemami e-commerce,

- Ścisła współpraca z innymi działami oraz centralą w Monachium,

- Wsparcie zespołu w bieżących projektach.

OCZEKIWANIA:

- Biegła znajomość języka czeskiego (C1/ native) – warunek konieczny,

- Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego – warunek konieczny,

- Znajomość zasad gramatyki i stylistyki języka czeskiego,

- Umiejętność obsługi komputera, podstawowa znajomość MS Office.

OFERUJEMY:

- Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

- Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i nauki języka angielskiego, zniżki pracownicze),

- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce,

- Praca w pięknym biurze w centrum Warszawy,

- Wydarzenia integracyjne organizowane przez firmą (zarówno działowe, jak i ogólnofirmowe).

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Praca w mediach / dziennikarstwo