Junior Content Editor/ HR Operations

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydata do objęcia roli, która będzie częścią Centrum Usług Wspólnych w obszarze HR w regionie Europy i IMEA. Kandydat będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie wysokiej jakości dokumentów niezbędnych do pracy zespołu HR oraz funkcjonowania aplikacji takich jak Workday czy ServiceNow

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z branży FMCG- światowy lider w swojej branży.

Opis stanowiska

- Współpraca z analitykami i menadżerami w związku ze zbieraniem danych oraz rewizją treści szkoleń, wytycznych i procedur (przygotowanie i przeglądanie dokumentów, edytowanie rękopisów, formatowanie tekstu, korekta, poprawianie błędów)
- Tworzenie nowej dokumentacji edukacyjnej i operacyjnej na bazie powyższych działań
- Weryfikacja jakości i kompletności dokumentów, w razie potrzeby klaryfikacja niejasności z dedykowanym zespołem

Profil kandydata

- znajomość języka angielskiego min. poziom C1
- trwające studia (ostatnie lata) lub ukończone wykształcenie humanistyczne lub społeczne (socjologia, psychologia, dziennikarstwo, lingwistyka itp.)
- zainteresowanie podjęciem pracy w obszarze szeroko rozumianego HR (szkolenia, budowanie contentu)
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne i analityczne
- dociekliwość, asertywność
- doświadczenie w kołach naukowych lub/i organizacjach studenckich (dodatkowy atut)

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku w globalnym zespole knowledge management
- możliwość zdobycia wiedzy o procesach HR i funkcjonowaniu Centrum Usług Wspólnych (SSC)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat) do 12 miesięcy
- zdalny system pracy
- elastyczne godziny pracy - rozpoczęcie pomiędzy 7.00 - 10.00
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
- dostęp do benefitów pozapłacowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page