Junior Consumer Service Specialist with German

Cyclad Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: Consulting
  • Rodzaj projektu: praca biurowa polegająca na wsparciu administracyjnym oraz rozwiązywaniu przychodzących zgłoszeń i zapytań związanych z branżą jubilerską
  • Lokalizacja: Gdańsk, Śródmieście
  • Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku, 8h dziennie, biznesowe godziny pracy
  • Wymagane języki: angielski i niemiecki minimum na poziomie B2

Opis stanowiska:
  • Doradzanie naszym klientom w kwestiach właściwych dla nich produktów biżuteryjnych
  • Wsparcie klientów na wszystkich etapach realizacji zamówień
  • Chęć poszerzania swoich kompetencji i wiedzy z zakresu oferowanych przez firmę produktów
  • Kompleksowe wprowadzanie danych do systemów, ich analiza i kontrola poprawności
  • Budowanie trwałych relacji z klientem

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność szybkiej nauki pracy i zrozumienia procesów sprzedaży i programów używanych podczas pracy
  • Doświadczenie w obsłudze programów ERP, CRM

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zniżka dla pracowników na produkty jubilerskie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjna lokalizacja z nowymi biurami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.