Junior C Developer / Młodszy Programista C

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale R&D nad oprogramowaniem nisko-poziomowym (oprogramowanie bliskie sprzętu)
  • Tworzenie prototypów oprogramowania i gotowych produktów SW
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również re-faktoring istniejącego kodu .
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz testerami.
  • Praca pod Windows lub Linux (możliwość wyboru)

Wymagania:

  • Znajomości podejścia TestingDriven Development
  • Znakomita znajomości języka C i/lub C++
  • Znajomość Python będzie mile widziana
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wysokiej motywacji i chęci do samorozwoju,
  • Mile widziana praktycznej znajomości Agile/Scrum,
  • Mile widziane doświadczenie w embeded
  • Mile widziane wykształcenie wyższego w obszarze IT lub elektroniki.
  • Doświadczenie min 3 lata

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Udział w wieloetapowym procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Elastyczne formy zatrudnienia, w tym B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca nad ciekawymi algorytmami i włącznie z analizą obrazu i AI .
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media