Asystentka / Asystent

Troaching Institute

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chciał(a)byś wiedzieć, jak wygląda prowadzenie małej, międzynarodowej firmy z rozproszoną strukturą, która działa w usługach premium? Zobaczyć, jak to wszystko działa “od kuchni”? Współpracować bezpośrednio z osobą, która zarządza wielokulturowym i wielojęzykowym zespołem?

Brzmi ciekawie? Czytaj dalej. Szukam osoby, która będzie mnie wspierać. Mój dzień wygląda następująco: zaczynam pracę zazwyczaj między 7:30 a 10:00 – zależnie od tego, czy wieczór wcześniej prowadziłam wykład, i w której jestem strefie czasowej (tak, jeśli chcesz, możesz ze mną podróżować; obecne kierunki: Belgia, Włochy, Austria, Niemcy). Oprócz pracy z klientami – zazwyczaj senior executives z całej Europy – zajmuję się rozwojem biznesu i współpracą z partnerami. Dzień kończę pomiędzy 16:00 a 22:00.

W czym potrzebuję wsparcia? We wszystkim. Mam bardzo dynamiczne dni z wieloma Skype’ami i spotkaniami. Do Twoich obowiązków będą należeć:

  • przygotowanie materiałów na wykłady i spotkania
  • tłumaczenie i/lub sczytywanie treści do publikacji
  • pomoc w organizacji eventów
  • ścisła współpraca ze wszystkimi osobami w zespole, i z niektórymi partnerami
  • w nagłych sytuacjach: wsparcie zespołu w dostarczeniu naszych usług
  • sporadycznie: skanowanie materiałów

Czego możesz się nauczyć?

  • prowadzenia firmy – „od podszewki”, ze wszystkimi wyzwaniami
  • możesz poznać wszystkie obszary, które istnieją w naszej firmie: HR, finanse, IT, prawo, operacje, marketing, PR

Czego od Ciebie oczekuję:

  • absolutnej niezawodności; jeśli mówisz, że coś będzie gotowe na 15:00, musi być gotowe o 14:59
  • biegłego angielskiego i – idealnie – dobrego niemieckiego, ale angielski jest ważniejszy
  • dostępności średnio 30h tygodniowo w elastycznym grafiku – częściowo w biurze w Warszawie
  • otwartego umysłu oraz dyplomacji z dozą asertywności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z innymi

Jeśli o Tobie mówią, że jesteś (upie******) perfekcjonist(k)ą – świetnie! Dogadamy się!

Ciekawostki o firmie:

  • w Career Angels stosujemy nowoczesne rozwiązania, jak np. HR analytics lub boty
  • angażujemy się regularnie i systematycznie w działania CSR i pro bono
  • członkowie zespołu pochodzą z 6 różnych pokoleń i mówią po: polsku, angielsku, niemiecku, ukraińsku, rosyjsku, hiszpańsku, szwedzku
  • pracujemy z 8 różnych miast w całej Europie

Brzmi interesująco? Wyślij swoje CV w języku angielskim na adres Maria.Bozek@CareerAngels.eu

Dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę dot. przetwarzania danych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Career Angels / Troaching Institute w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Tylko kandydaci wybrani do rozmów kwalifikacyjnych zostaną skontaktowani

Klauzula informacyjna: https://bit.ly/2Qc4uC f

Prezentacja firmy

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Doradztwo / Konsulting