Junior Business Development Manager

ALTEN Polska

Gdańsk, pomorskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management

Poszukujemy osoby, która do swoich obowiązków podchodzi z pasją i wysokim zaangażowaniem. Osoby nie tylko stosującej najlepsze praktyki, lecz również aktywnie poszukującej nowych, nieszablonowych rozwiązań, zainteresowanej rozpoczęciem swojej kariery w sektorze inżynieryjnym oraz IT w związku z wzrostem ALTEN Polska.

Zadania:

  • Tworzenie nowych szans współpracy poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Identyfikacja i definiowanie potrzeb klientów;
  • Budowanie, rozwijanie i podtrzymywanie wartościowych wzajemnych relacji z perspektywicznymi klientami oraz konsultantami;
  • Tworzenie i implementowanie strategii sprzedażowej oraz strategii współpracy;
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Kontrola nad przebiegiem projektów z zapewnieniem satysfakcji klienta oraz sukcesu konsultanta;
  • Wybieranie i rekrutowanie nowych konsultantów do zespołu;
  • Zarządzanie rozwojem kariery konsultantów (oceny roczne, szkolenia, dopasowanie projektów do potrzeb i tym podobne);
  • Ścisła współpraca z działem rekrutacji oraz marketingu w osiąganiu wspólnych celów biznesowych.

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia (preferowane magisterskie) z zakresu Ekonomii, Inżynierii, Zarządzania, HR lub pokrewnych;
  • Chęć do ciągłego rozwoju nowych szans biznesowych i ambicji, by je przekształcać w sukces;
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb i problemów klienta i zaproponowania odpowiedniego rozwiązania;
  • Pozytywna osobowość, umiejętność budowania relacji z klientem i zespołem konsultantów;
  • Duża odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Przedsiębiorcze myślenie i nastawienie;
  • Silne umiejętności organizacyjne oraz z zakresu zarządzania czasem;
  • Płynna, bezproblemowa komunikacja w języku angielskim.

Oferujemy:

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika oraz przyjazną atmosferę;
  • Kompleksowe wsparcie rozwoju oraz wyjątkową okazję rozwinięcia kariery zawodowej;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony wraz z pakietem benefitów pozapłacowych (system kafeteryjny – w tym Multisport, prywatna opieka medyczna);
  • Długofalową i stabilną współpracę oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Twoje świetne pomysły i inicjatywy zostaną docenione i zrealizowane;
  • Ciekawe imprezy integracyjne