Junior brand manager - Żory , śląskie
od Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Junior brand manager

Miejsce pracy: Żory
7-19-60210

Wraz z naszym Klientem - firmą produkcyjną działająca w sektorze FMCG, w związku z rozwojem struktur działu marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior brand managera

Zakres obowiązków:
- współtworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej jednej z głównych marek firmy,
- analizowanie trendów rynkowych oraz monitorowanie rynku,
- przygotowywanie analiz marketingowych,
- współpraca z działami wspierającymi i firmami zewnętrznymi.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w firmie z branży FMCG lub pokrewnej (warunek konieczny),
- wykształcenie wyższe,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.

Korzyści:
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w branży FMCG,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,
- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa oraz premia),
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
- elastyczne godziny prac oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.