Junior Brand Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1167068

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z obszaru health & beauty - poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Junior Brand Managera.

Praca hybrydowa - min. 2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie

Główne zadania w tej roli to:

  • Zarządzanie marką, jej aktywnościami marketingowymi, egzekucją rynkową oraz ewaluacją,
  • Tworzenie strategii marki krótko oraz długoterminowej,
  • Wdrażanie nowych produktów przy współpracy z NPD managerem,
  • Tworzenie planu mediowego marki w ramach ścisłej współpracy z domem mediowym,
  • Kreowanie oraz wdrażanie kampanii ATL/ on-line w celu budowania przewagi marki,
  • Śledzenie trendów oraz potrzeb konsumentów,
  • Ścisła współpraca ze strukturami globalnymi, działem Trade Marketingu, Innowacji, Rejestracji, a także Sprzedaży.

Wymagania wobec Kandydatów to:

  • Doświadczenie w analogicznej roli w segmencie farmaceutycznym lub FMCG (mile widziana kategoria personal care, kosmetyki),
  • Znajomość narzędzi marketingowych,
  • Doświadczenie w pracy z analizami, raportami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość, umiejętność współpracy,
  • Samodzielność, proaktywość.

Firma zapewnia:

  • Umowę o pracę,
  • Benefity, w tym prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę z renomowanym brandem,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Szkolenia,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy