Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Centrum Inteligentnego Rozwoju jest agencją, która od kilku lat zajmuje się medialną promocją innowacyjnych projektów poprzez najbardziej opiniotwórcze media w Polsce oraz autorskie wydarzenia gospodarcze. Docieramy do świadomych czytelników, wśród których budowanie pozytywnego wizerunku naszych Klientów jest szczególnie istotne. Nasze marki: Rzecz o innowacjach, Rzecz o inwestycjach, goPL, Forum Inteligentnego Rozwoju oraz Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to w tej chwili uznane na rynku narzędzia promocji innowacji i pozyskiwania inwestorów.

Czym będziesz się zajmował?

Jako Junior Brand Manager w naszej firmie będziesz odpowiedzialny za rozwój konkretnej marki poprzez:

  • doradztwo w zakresie kompleksowej komunikacji medialnej i promocji
  • aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów B2B (innowacyjni przedsiębiorcy, naukowcy, włodarze miast)
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami naszej firmy
  • spotkania z klientami
  • koordynację projektów w obrębie wypracowanej grupy klientów oraz pracę zespołową przy organizacji eventów

Twoja praca z klientem najczęściej będzie rozpoczynać się od „cold calling”, jednak wiemy jak efektywna jest praca w terenie. Dlatego nasi managerowie biorą udział w targach, wydarzeniach biznesowych i gospodarczych. Jeśli dobrze czujesz się w roli dziennikarza, rozmowy o innowacyjnych tematach poszerzają Twoje horyzonty możesz zostać również autorem artykułów publikowanych na łamach ogólnopolskich gazet.

Wymagania

Co oferujemy?

Aby nasza współpraca przebiegała na jasnych i komfortowych dla obu stron warunkach zapewniamy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę na pełny etat
  • stałe wynagrodzenie i korzystną prowizję
  • nieszablonową pracę z ciekawymi ludźmi
  • interesujące szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kompetencje
  • możliwość awansu
  • pracę w wygodnym i w pełni wyposażonym biurze w Tychach
  • służbowy telefon i laptop

Czego oczekujemy w zamian?

  • umysłu bardziej humanistycznego, niż ścisłego
  • pracowitości, sumienności i zaangażowania
  • zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy i odnajdywania się w nowych sytuacjach
  • samodzielności i przyjmowania odpowiedzialności za przydzielone zadania
  • umiejętności sprawnego i szybkiego wyszukiwania informacji
  • determinacji w realizacji celu
  • podstawowej wiedzy gospodarczo-politycznej
  • podstawowej wiedzy z zakresu funkcjonowania mediów
  • sprawnej obsługi pakietu MS Office
  • wysokiej kultury osobistej
  • wyższego wykształcenia (opcjonalnie IV, V rok studiów)
  • znajomości języka obcego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opinio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 700PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja