Junior Associate - White Collar Crimes

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - renomowanej, dużej kancelarii prawnej poszukujemy osób na stanowisko:

Junior Associate - White Collar CrimesMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • współpraca z adwokatami i starszymi prawnikami w zakresie prowadzenia postepowań z zakresu prawa karnego gospodarczego
  • sporządzanie projektów pism w postępowaniach sądowych i przygotowawczych
  • przygotowywanie analiz stanu prawnego i faktycznego
  • udział w wewnętrznych postępowaniach wyjaśniających

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze
  • status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego (preferowany I i II rok)
  • minimum roczne doświadczenie pracy w kancelarii w zakresie prawa karnego
  • biegła znajomość przepisów prawa karnego, handlowego i procedury karnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej kancelarii prawnej, w rozpoznawalnym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwośc pokrycia kosztów aplikacji
  • pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.