Junior Associate TAX - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej polskiej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do renomowanego zespołu prawa podatkowego na stanowisko:

Junior Associate TAXMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Bieżące doradztwo z zakresu prawa podatkowego dla klientów kancelarii

przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów

udział w projektach z zakresu planowania podatkowego

udział w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami podatkowymi

sporządzenie opinii prawnych z zakresu prawa podatkowego (podatki dochodowe, PIT, VAT, etc.),

sporządzanie raportów due diligence oraz planowania podatkowego

Wymagania:

wykształcenie wyższe - prawnicze,

- minimum rok doświadczenia przy doradztwie podatkowym w kancelarii lub firmie consultingowej

praktyczna, szeroka wiedza z zakresu prawa podatkowego

samodzielność, umiejętność pracy w zespole

znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1

Oferujemy:

atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę,

pokrycie kosztów aplikacji,

dodatkowe benefity (język angielski, karta Multisport, prywatna opieka medyczna),

możliwość rozwoju zawodowego,

współpracę w jednym z wiodących działów prawa podatkowego w Polsce,

pracę dla klientów polskich i międzynarodowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.