Junior Associate - Real Estate

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Junior Associate - Real EstateMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • przygotowanie oraz opiniowanie umów związanych z obrotem nieruchomościami w języku polskim i języku angielskim,
  • przygotowanie oraz opiniowanie projektów umów związanych z procesem inwestycyjnym (listy intencyjne, umowy o zachowaniu poufności, umowy o roboty budowlane, etc),
  • przygotowywanie opinii prawnych oraz memorandów z zakresu prawa nieruchomości, prawa budowlanego, prawa cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem prawa rzeczowego),
  • badanie stanu prawnego nieruchomości oraz sporządzanie raportów due diligence,
  • dokonywanie zmian w księgach wieczystych dla nieruchomości,
  • wsparcie starszych prawników w ich codziennej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, także absolwenci prawa 2018 (status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego będzie dodatkowym atutem),
  • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku praktykanta, stażysty lub młodszego prawnika w kancelarii prawnej lub w firmie deweloperskiej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego (w tym prawa rzeczowego), prawa budowlanego oraz ustawy deweloperskiej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pokrycia kosztów aplikacji,
  • możliwość rozwoju oraz jasną ścieżkę kariery,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach,
  • pracę w centrum Warszawy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na podstawie umowy o współpracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.