Junior Associate/Associate – M&A/Regulatory Banking

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Junior Associate/Associate – M&A/Regulatory BankingMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • uczestnictwo w transakcjach fuzji i przejęć (M&A), w tym dotyczących instytucji finansowych
  • udział w prowadzeniu postępowań przed Komisją Nadzoru Finansowego
  • udział w projektach dotyczących regulacji działalności instytucji finansowych
  • współpraca ze starszymi członkami zespołu w zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w transakcjach fuzji i przejęć (M&A), w tym dotyczących instytucji finansowych
  • doświadczenie lub chęć rozwoju w jednym z następujących obszarów: (i) regulacji dotyczących działalności banków; (ii) regulacji dotyczących działalności domów maklerskich; (iii) regulacji dotyczących funkcjonowania funduszy inwestycyjnych; (iv) regulacji dotyczących działalności ubezpieczeniowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do ciągłej nauki i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu/uczestnictwie w prowadzeniu postępowań przed Komisją Nadzoru Finansowego

Oferujemy:

  • pracę przy dużych i ciekawych projektach w renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej
  • możliwość dalszego awansu zawodowego w strukturach kancelarii
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport)
  • pracę w zgranym zespole z przyjazną atmosferą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.