Junior Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Główną Księgową i będzie odpowiedzialna m.in za nadzór nad wewnętrznym obiegiem dokumentów finansowo - księgowych, wystawianie faktur sprzedażowych i prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Jest to idealna rola dla osoby, która chciałaby poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze ksiegowości, a także ceni sobie przyjazne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy handlowo - detalicznej w Raszynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Accountant

(umowa na jeden rok,1/2 etatu)

Opis stanowiska

  • Nadzór nad wewnętrznym obiegiem dokumentów finansowo - księgowych
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi polskimi standardami rachunkowości
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Prowadzenie ewidencji Środków Trwałych
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie delegacji służbowych
  • Wstępne przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT,VAT UE, PIT)
  • Przygotowywanie i obróbka danych do raportów GUS
  • Wsparcie w bieżących czynnościach administracyjnych
  • Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku
  • Wsparcie Managera w czynnościach kadrowych
  • Przygotowywanie podstawowych raportów i analiz wewnętrznych zleconych przez przełożonego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (finance/ekonomia/rachunkowość)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Przyjazne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page