Junior Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Junior Accountant. Jest to idealna okazja na wykorzystanie w praktyce ugruntowanej wiedzy z zakresu księgowości dla osoby z minimalnym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Osoba będzie mogła wykazać się inicjatywą i samodzielnością w działaniu oraz będzie ściśle współpracować z Samodzielną Księgową.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa Spółka z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wszelkich zdażeń gospodarczych
  • Uzganianie i kontrola rozrachunków
  • Dekretowanie oraz wystawianie faktur
  • Analiza kont i rozrachunków z kontrahentami
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych CIT, VAT
  • Prowadzenie RMK (czynne i bierne)
  • Przygotowywanie raportów dla działu kontrolingu

Profil kandydata

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min B2)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisko będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page