Junior Accountant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Globalna korporacja poszukuje kandydatów na stanowisko:

Junior AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja obiegu dokumentacji przychodzącej
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów zakupowych lub pracowniczych
  • Weryfikacja rozliczeń według przepisów prawa oraz wewnętrznej polityki
  • Weryfikacja rozliczeń bezgotówkowych i współpraca z pracownikami
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wsparcie administracyjne działu księgowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w finansach: 0,5 - 2 lata
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, terminowość, uczciwość
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.