Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Światowy lider w produkcji wysokiej jakości produktów z czekolady, w związku z utworzeniem nowego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi poszukuje zmotywowanej i ambitnej osoby na stanowisko:

junior accountant

Nr ref.: 34902
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • weryfikowanie i księgowanie faktur od dostawców
  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • uzgadnianie kont
  • kontakt z klientami wewnętrznymi w celu uzgadniania poprawności danych

Oczekiwania:
  • doświadczenie w dziale księgowości lub pokrewnym (min. 6 miesięcy)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość SAP

Oferta:
  • pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • duże możliwości rozwoju
  • umowę o pracę na czas określony (3 miesiące)
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)