Junior Accountant with German (entry level)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Junior Accountant with German (entry level)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Utrzymywanie kontaktu z międzynarodowymi klientami,

  • tworzenie raportów finansowych,

  • analiza dokumentów i praca z systemem/bazą danych,

  • dbanie o poprawność i terminowość transakcji finansowych,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 lub wyższym,

  • swobodna komunikacja w j. angielskim (co najmniej B1),

  • chęć rozwoju w międzynarodowej korporacji,

  • zainteresowanie obszarem finansów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków,

  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności językowych,

  • możliwość wyjazdu na szkolenia zagraniczne,

  • pakiet szkoleń podnosząceych wiedzę oraz rozwijających kompetencje miękkie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.