Junior Accountant with French/German/Turkish

People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego klienta – firmy międzynarodowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

ZADANIA:

  • Wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach,
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z procesami księgowymi oraz wprowadzanie ich do systemu,
  • Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna w języku obcym,
  • Wykonywanie zadań związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Aktywny udział w audytach (wewnętrznych i zewnętrznych).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe bądź student studiów kierunkowych (Finanse),
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego (niemiecki/turecki/francuski) oraz dobra znajomość języka angielskiego - wykorzystywany w codziennej komunikacji.
  • Pierwsze doświadczenie w dziale księgowości mile widziane,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości w firmie międzynarodowej,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Grupa People (nr wpisu 403) reprezentuje wieloletnie doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa