Junior Accountant with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Junior Accountant with EnglishMiejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji zlokalizowanej we Wrocławiu, poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze księgowości oraz finansów.

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta zagranicznego
  • Praca z systemem SAP
  • Kontrola poprawności danych
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Wsparcie w zamknięciu miesiąca
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (księgowość, ekonomia, finanse) – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego, minimum B2
  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin: 8:00-16:00; 9:00-17:00
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wcześniejsze doświadczenie w księgowości będzie mile widziane
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Bonus roczny i półroczny
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Szeroki pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.