Junior Accountant - Centrum Warszawy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko (Junior) Accountant.
Zatrudniona osoba będzie miała możliwość rozwoju w firmie, która gwarantuje liczne szkolenia wewnętrzne oraz możliwość współpracy z międzynarodowymi partnerami.
Jest to ciekawa oferta dla kandydatów, którzy cenią sobie pracę w organizacji dającej możliwości rozwoju oraz pełne wsparcie w tym zakresie!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma doradcza.

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu księgowego z zakresie prowadzenia księgowości dla kilku klientów spółki
  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Wsparcie przy przygotowywaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Przygotowanie raportów dotyczących należności i zobowiązań

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych lub pokrewne
  • Min. półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku [min. 9 miesięcy]
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie [min. B1+]
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Kursy językowe - zajęcia z lektorem
  • Szeroki pakiet szkoleniowy
  • Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w Centrum Warszawy (możliwa częściowa praca zdalna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page