ManpowerGroup Sp. z o.o.

Junior Accountant (AP)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odbiór faktur od dostawców i ich weryfikacja
  • Wyjaśnianie niezgodności w dokumentach
  • Wprowadzanie i księgowanie faktur w systemie SAP
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami
  • Monitorowanie statusu faktur w systemie
  • Rozwiązywanie zapytań dot. dokumentów księgowych
  • Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego min C1
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki : ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Doświadczenie w księgowości- max 2 lata
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność skrupulatność podczas wykonywania pracy
  • Obsługa programu komputerowego SAP będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w czołowej międzynarodowej kancelarii prawniczej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Możliwość pracy z językiem angielskim na co dzień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w centrum Warszawy
  • Liczne szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań
  • Bogaty pakiet benefitów, m. in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie i podróżne, opieka medyczna
  • Duże możliwości awansów poziomych i pionowych
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials