Junior Account Specialist

Tap.Talent

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Junior Account Specialist to osoba, która opiekuje się i doradza użytkownikom portalu ogłoszeniowego. Codzienny kontakt z użytkownikami portalu dotyczy optymalizacji i tzw. ‘upgradu’ kont użytkowników. Dzięki Twoim działaniu, użytkownicy poprawiają wizerunek posiadanych konta i otrzymują lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce.

Zakres obowiązków:

• Kontakt z zarejestrowanymi użytkownikami portalu,

• Rozpoznawanie potrzeb użytkowników i doradzanie w zakresie promocji i reklamy,

• Oferowanie pakietów promocyjnych,

• Budowanie i utrzymywanie relacji z użytkownikami,

• Analiza ruchu na portalu ogłoszeniowym,

• Spotkania w ramach międzynarodowej grupy sprzedażowej,

• Opiniowanie działań promocyjnych.

Wymagania

Wymagania:

• Dostępność do pracy na pełen etat,

• Pełna zdalność pracy,

• Otwartość w kontaktach interpersonalnych,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• Bardzo dobra/płynna znajomość języka niemieckiego. (Wymóg konieczny).

Prezentacja firmy

Tap.Talent to zespół składający się z wysokiej klasy kadry menadż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management