Junior Account Manager

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny do naszego zespołu na stanowisko:

Wymagania

Szukamy osoby bez lub z niewielkim doświadczeniem w obszarze sprzedaży usług rekrutacyjnych – nauczymy Cię wszystkiego !

Dołącz do nas, jeśli:

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności handlowe, nawet jeśli do tej pory nie było to Twoim głównym zajęciem
  • Chcesz mieć dodatkowy dzień urlopu za urodziny
  • Interesuje Cię dofinansowanie do; karty MultiSport, ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej
  • Poszukujesz stabilnego miejsca pracy
  • Jesteś nastawiony/a na cele i osiąganie wyników co przyczynia się do sumy otrzymanej premii
  • Chcesz mieć samochód służbowy, laptop i telefon, wsparcie marketingowe i wszelkie inne narzędzia
  • Zależy Ci na rozwoju zawodowym w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Masz doświadczenie zawodowe w rekrutacji zdobyte w agencji rekrutacyjnej (rekrutacje stałe i/lub rekrutacje tymczasowe)
  • Chcesz pracować w baaardzo zgranym zespole :) i przychodzić z przyjemnością do pracy
  • Jesteś otwarty/a na naukę, wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie w pracy

Jako Junior Account Manager będziesz odpowiadać za:

  • Sprzedaż portfolio usług HR Grupy GI na podległym terenie- woj. dolnośląskie
  • Nawiązywanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Dbałość o pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym obszarze i sprzedaż
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Ścisłą współpracę z przydzielonym Oddziałem- zależne od regionu zamieszkania
  • Przygotowywanie raportów biznesowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi