Junior Account Manager/Assistant (HR)

RECONNECT

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hej,

Nazywam się Piotr i od 13 lat zajmuje się realizowaniem projektów rekrutacyjnych w Polsce oraz w Skandynawii. Nasza Agencja Doradztwa Personalnego nazywa się RECONNECT (www.reconnect.com.pl) a siedziba znajduje się w centrum Krakowa, w pobliżu Galerii Krakowskiej.

Potrzebuję Twojej pomocy w utrzymywaniu kontaktów z naszymi klientami ale również w prowadzeniu kalendarza oraz prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Utrzymywanie kontaktu z klientami wymaga byś dobrze czuł/-a się w prowadzeniu rozmów z nieznajomymi i świeżo poznanymi przez Ciebie osobami.

Prowadzenie kalendarza spotkań oraz rozmów kwalifikacyjnych wymaga natomiast świetnych cech organizacyjnych.

Ważną częścią Twojej pracy będzie również wykonywanie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie/osobiście) z potencjalnymi kandydatami. Mogą to być osoby związane z różnymi branżami.

Czasami będzie Ci także potrzebny język angielski by komunikować się z kandydatami spoza Polski.

Nie potrzebujesz posiadać doświadczenie we wszystkich wyżej wymienionych czynnościach ale jednocześnie, po krótkim wprowadzeniu, musisz być gotowy/-a podjąć wszystkie wymienione wyżej działania. Ważne jest też nastawienie na zadaniową realizację działań, co oznacza że czasami trzeba dać z siebie trochę więcej.

Mile widziane doświadczenie w wyszukiwaniu talentów w grach managerskich, zainteresowanie nowymi technologiami czy światem biznesu.

Pozdrawiam

Piotr

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management