Junior Account Executive / New Business

Grupa ABK

01-923 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Komunikacji Marketingowej ABK Grupa, będąca na rynku od 1991 roku poszukuje młodych, ambitnych i pełnych entuzjazmu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • obsługa programów i bieżących projektów agencji,
  • budowanie bazy potencjalnych klientów i partnerów programów,
  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych,
  • aranżowanie spotkań z potencjalnymi Klientami agencji,
  • pozyskiwanie zapytań ofertowych oraz briefów,
  • pozyskiwanie klientów,
  • obsługa realizowanych działań marketingowych własnych oraz na rzecz klienta,
  • udział w projektowaniu ofert i obsłudze zapytań ofertowych,
  • udział we współtworzeniu i realizacji strategii marketingowych.

Oferujemy:

  • pracę w rozwojowej branży,
  • udział w projektach dla dużych i znanych Klientów,
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów,
  • zakres obowiązków uzależniony od umiejętności,
  • pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole.

Wymagania

  • studenci ostatnich lat lub absolwenci (preferowane kierunki: marketing, PR, zarządzanie i kierunki pokrewne),
  • inicjatywa własna w działaniu oraz organizacji pracy,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów telefonicznych,
  • rzetelna realizacja powierzonych działań,
  • samodzielność,
  • dokładność,
  • obowiązkowość,
  • punktualność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność obsługi komputera PC (Word, Excel, Power Point),
  • umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji,
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu marketingu,
  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub w agencji będzie dodatkowym atutem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

ABK jest agencją komunikacji marketingowej działającą w Polsce od 1991 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media