Junior Account Assistant

Grupa Okazje Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy urodzonego sprzedawcy i nieustraszonego łowcy kontraktów na stanowisko Junior Account Assistant, który zasili szeregi działu handlowego.

Szukamy właśnie Ciebie jeśli lubisz to co robisz i:

  • masz łatwość nawiązywania kontaktów;
  • masz umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • potrafisz osiągać założone cele;
  • posiadasz zdolności negocjacyjne;
  • angażujesz się w wykonywanie powierzonych zadań;
  • bardzo dobrze znasz środowisko windows i pakietu MS Office;
  • potrafisz pracować w grupie a zadania indywidualne to Twoja specjalność;

Czym będziesz się u nas zajmować?

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji;
  • utrzymywanie i pielęgnowanie kontaktów z obecnymi klientami;
  • nadzorowanie procesu integracji sklepu internetowego z porównywarką;
  • udział w projektach podnoszących jakość obsługi naszych klientów;
  • aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów sprzedaży (w tym wspomaganie wprowadzania na rynek nowych produktów);
  • uaktualnianie spisu obowiązków, procedur i dokumentów traktujących o sposobie wykonywania pracy;
  • raportowanie realizacji wyznaczonych celów.

I jeszcze kilka faktów

  • praca w pełnym wymiarze godzin;
  • dofinansowanie do kart sportowych FitProfit;
  • praca w biurze w centrum Łodzi;
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów, uwielbiających się uśmiechać ;)
  • możliwość awansu wraz z rosnącymi kompetencjami i zakresem odpowiedzialności;
  • imprezy integracyjne zaplanowane jak i spontaniczne;
  • ogrzewanie zimą / klimatyzacja latem ;)

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (popularne portale, sklepy internetowe, serwisy tematyczne)
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (call center)
  • znajomość technik sprzedaży
  • nienaganna dykcja
  • znajomość rynku e-commerce

Prezentacja firmy

Grupa Okazje jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management