Język niemiecki - pracownik biurowy (k/m) w agencji multimedialnej

Netzindianer Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Od ponad 17 lat tworzymy dla największych wydawców prasy codziennej w Niemczech aplikacje webowe oraz mobilne. Nasz 11 osobowy zespół pracuje w “niekorporacyjnej” atmosferze w centrum Krakowa, nieopodal Wawelu. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne miejsce pracy, pozytywne otoczenie oraz możliwość pracy nad ciekawymi projektami dla międzynarodowych klientów.

W celu usprawnienia funkcjonowania naszej firmy, poszukujemy osoby władającej językiem niemieckim. Obok uregulowanego czasu pracy i prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, oferujemy wynagrodzenie w przedziale 4.000 - 6.000 PLN brutto.

Do obowiązków poszukiwanej przez nas osoby należy pośredniczenie w kontakcie między naszą firmą a niemieckojęzycznym klientem w sprawach organizacyjnych i projektowych oraz tradycyjne prace związane z organizacją biura.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego w języku niemieckim.

Wymagania

Od kandydatów / kandydatek wymagamy:

  • Dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • komunikatywności,
  • zainteresowania technologiami związanymi z internetem,
  • umiejętności organizacji pracy.

Znajomość technologii internetowych na poziomie ogólnym jest mile widziana, choć nie jest wymagana.

Prezentacja firmy

Firma Netzindianer powstała 18 lat temu jako niemiecka spółka. Od 15 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, premie uznanionwe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat