Język niemiecki - praca w Katowicach (do 6200 zł brutto)

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Katowice, Gliwice, Tychy, Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Do naszych klientów należą duże, międzynarodowe firmy z oddziałami w największych miastach Polski.

Wyróżnia nas autorski system wykorzystania nowych mediów w docieraniu do kandydatów. Specjalizujemy się w poszukiwaniu i zapewnianiu pracy kadrom z umiejętnościami językowymi.

Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant ds. Wsparcia klienta niemieckojęzycznego

Jeżeli jesteś osobą, która:

- zna język niemiecki i swobodnie komunikuje się w tym języku,

- zna komunikatywnie język angielski,

- ma wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- sprawnie obsługuje MS Office,

- nie ma problemu z obsługą komputera.

Co możemy Ci zaoferować?

Po pierwsze - pracę w fajnym, międzynarodowym zespole,

Po drugie - atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 6200 zł brutto!),

Po trzecie i kolejne - ciągły rozwój, pakiet benefitów, profesjonalne szkolenia!

Poza tym, czeka na Ciebie:

- umowa o pracę,

- możliwość rozwoju w strukturach działu Customer Service lub innych obszarach firmy,

- profesjonalne szkolenie wprowadzające,

- praca przy globalnych projektach w międzynarodowym środowisku!

Jakie są dalsze kroki?

- aplikuj na ofertę pracy,

- przeprowadzimy zdalną rozmowę przedstawiającą ofertę pracy,

- sprawdzimy poziom języka w rozmowie telefonicznej,

- skierujemy Cię na spotkanie u naszego klienta - Twojego przyszłego pracodawcy, który złoży Ci propozycję pracy,

Zgłoś się wysyłając swoje CV poprzez portal InfoPraca

Prezentacja firmy

W naszej firmie znamy się na ludziach i skutecznie łowimy talenty w siec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 200PLN - 6 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja