Core Services Sp. z o.o.
CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house'y.

Obecnie dla centrum R&D jednego z naszych klientów z branży multimedialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Javascript

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • Tworzenie aplikacji webowych oraz desctopowych na potrzeby przemysłu filmowego i postprodukcji filmowej zgodnie dobrymi praktykami programistycznymi
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach webowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Aktywne uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z JavaScript, TypeScript, ReactJs, Redux, Websockets
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami Node.js, AngularJs, Gitlab, mile widziana znajomość Electron.io
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w codziennej pracy

Oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz realny wpływ na tworzone oprogramowanie
  • Dowolność formy współpracy B2B/UOP
  • Elastyczny start pracy (7-10)
  • Możliwość stałego doskonalenia swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną, otwartą atmosferę w pracy
  • Wyjścia integracyjne
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Współfinansowana opiekę zdrowotną oraz kartę sportową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.