JavaScript Developer

Fingoweb Sp z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Fingoweb to ponad 35-cio osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy).

W związku z tym, że realizujemy nowe, ciekawe projekty, szukamy JavaScript Developera, który lubi się uczyć i chce się rozwijać. To o Tobie? Dołącz do naszego zespołu!

Jaki będzie zakres Twoich zadań?

  • tworzenie oraz modyfikacja frontendu w JavaScript (ok. 75% czasu pracy),
  • udział w procesie projektowania nowych modułów systemu (ok. 10% czasu pracy),
  • analiza błędów (ok. 10% czasu pracy),
  • tworzenie dokumentacji technicznej (ok. 5% czasu pracy).

Co Ci oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego i zmiany projektu,
  • wybór technologii przy nowych projektach,
  • wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie,
  • cyklicznie szkolenie wewnętrzne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • wsparcie starszych programistów (code review),
  • pracę w pełnym wymiarze czasu (preferujemy B2B, jednak bierzemy pod uwagę inne formy zatrudnienia),
  • pracę w biurze w Krakowie lub pracę zdalną - decyzja należy do Ciebie,
  • imprezy integracyjne i miłą atmosferę w zespole ukierunkowanym na rozwój,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

 Jak pracujemy?

  • System kontroli wersji: GIT (Gitlab)
  • Budowanie aplikacji jedną komendą? Tak, “git push” (resztą zajmuje się Gitlab CI)
  • Czy budujemy aplikację codziennie? Tak, każdy push buduje aplikację!
  • Bug Tracker: Asana
  • Error Tracker: Sentry
  • Czy naprawiamy błędy zanim przechodzimy do nowych zadań? Tak!
  • Czy zawsze mamy aktualny harmonogram? Tak, minimum cotygodniowy status i aktualizacja harmonogramu.
  • Czy pracujemy ze specyfikacją? Tak!
  • Czy pracujemy z makietami w Figmie, XD, Sketch? Tak!
  • Czy warunki w biurze pozwalają się skoncentrować? Tak! Wiemy, jak ważne jest dla programisty “flow” i “getting into the zone”.
  • Jakie narzędzia otrzymasz? 2 monitory 24", dyski SSD, intel i7, ramu nigdy za wiele + edytor do wyboru (Atom, VSCode, Webstorm), system operacyjny (Mac, Windows, Linux do wyboru)
  • Czy mamy testerów? Tak!

Wymagania

Na jakie Twoje kompetencje i umiejętności zwrócimy uwagę?

  • umiejętność programowania w języku JavaScript,
  • znajomość React lub Angular,
  • chęć do nauki nowych technologii i frameworków.

Czym charakteryzuje się idealny JavaScript Developer, którego szukamy?

  • dobrą znajomością React, GraphQL, Storybook,
  • dobrą znajomością CSS3 i HTML,
  • ma min. 1 rok doświadczenia jako JS DEV.

Jeśli nie masz doświadczenia komercyjnego - damy Ci szansę! Jednak wymagamy umiejętności programowania i zaprezentowania nam własnych małych projektów.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Ty wysyłasz CV,
  • po pozytywnej weryfikacji dokumentów, zapraszamy Cię na rozmowę w formie videokonferencji,
  • otrzymujesz od nas informację zwrotną,
  • jeśli informacja zwrotna jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę.

Szanujemy Ciebie i Twój czas! Każdy kandydat otrzymuje od nas informację o wyniku procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Zrealizowaliśmy ponad 100 krajowych i międzynarodowych projektów, 90% z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy