JavaScript Developer

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta z sektora bankowości poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

JavaScript DeveloperMiejsce pracy: Kraków

Twoje zadania

Jako JavaScript Developer będziesz częścią międzynarodowego zespołu Financial Crime, zajmującego się tworzeniem i utrzymaniem aplikacji, służącej do przeciwdziałania przestępstwom na tle finansowym w ramach działalności banku.

Technologie i narzędzia: JavaScript, Mocka/Jest/Intern Chai/Sinon, Agile (Scrum/Kanban), BDD/TDD, Git/GitHub, JIRA, XML, XSLT, JSON, XPath

Chętnie się z Tobą spotkamy, jeżeli:

  • Masz ok. 3-letnie doświadczenie w technologii JavaScript
  • Nie są Ci obce narzędzia testowe (np. Mocka, Jest, Sinon etc.)
  • Swobodnie komunikujesz się w języka angielskim
  • Angażujesz się w powierzone obowiązki
  • Chcesz się rozwijać
  • Dobrze grasz w FIFA :)

Warto zaaplikować, bo:

  • Czeka na Ciebie stabilna, interesująca i pełna wyzwań praca
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz dorzucamy liczne benefity (np. Karta Multisport, opieka medyczna)
  • Możesz pracować częściowo zdalnie
  • Dajemy Ci szansę na rozwój (szkolenia, program mentorski, różnorodność projektów)
  • Nie wymagamy krawatów i równo wyprasowanych koszul, a miejsce parkingowe już czeka :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.