JavaScript Developer

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1101706

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – jednego z pierwszych prywatnych wydawnictw edukacyjnych w Polsce - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Praca przy systemie dedykowanym dla rynku edukacyjnego – zaangażowanie w już
istniejący projekt,
  • Wsparcie w budowie zespołu,
  • Pomoc przy wdrożeniu młodszych programistów do projektu (rola Team Leadera),
  • Komunikacja z back-endem (wczytywanie/zapisywanie wyników).
Wymagania:
  • Doświadczenie w architekturze aplikacji,
  • Obowiązkowa znajomość Angular 2,
  • Znajomość: Ngrx, RxJS, Sass, CreateJS (EaselJS), Jasmine/Karma, API, Typescript,
Gitlab CI. Oferujemy:
  • Praca z nowoczesnymi technologiami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: MultiSport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland