JavaScript Developer Fingoweb

Fingoweb

31-444 Kraków, małopolskie

Fingoweb to ponad 35 osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy).

Fingoweb.com to ponad 25 osobowa firma specjalizującą się w tworzeniu aplikacji internetowych. Pracujemy zarówno z dużymi polskimi korporacjami jak również z ambitnymi startupami z zagranicy (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy). W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy ambitnych i kreatywnych osób do pracy nad budową aplikacji internetowych.

Zakres zadań:

● Tworzenie oraz modyfikacja frontendu w JavaScript (około 75% czasu pracy)

● Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu (około 10% czasu pracy)

● Analiza błędów (około 10% czasu pracy)

● Tworzenie dokumentacji technicznej (około 5% czasu pracy)

Oferujemy:

- dobre wynagrodzenie + premie projektowe i roczne

- możliwość rozwoju i zmiany projektu

- wybór technologii przy nowych projektach

- wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie

- cyklicznie szkolenie wewnętrzne

- wsparcie starszych programistów (code review)

Jak pracujemy?

1. System kontroli wersji: GIT (Gitlab)

2. Budowanie aplikacji jedną komendą? Tak, "git push" (resztą zajmuje się Gitlab CI)

3. Czy budujemy aplikację codziennie? Tak, każdy push buduję aplikację!

4. Bug Tracker: Asana

5. Czy naprawiamy błędy zanim przechodzimy do nowych zadań? Tak!

6. Czy zawsze mamy aktualny harmonogram? Tak, minimum cotygodniowy status
i aktualizacja harmonogramu

7. Czy pracujemy z specyfikacją? Tak!

8. Czy warunki w biurze pozwalają się skupić? Wiemy jak ważne jest dla programisty "flow" i "getting into the zone"

9. Narzędzia? 2 monitory 24", dyski SSD, intel i5+, ramu nigdy za wiele + PHPSTORM! (Mac, Windows, Linux do wyboru)

10. Czy mamy testerów? Tak!

Pracujemy głównie z następującymi narzędziami i technologiami:

Frotend:

React+Redux, Webpack, Node, NPM, CSS (scss, styled-components)

- umiejętność programowania w języku Javascript

- znajomość React lub Angular

- chęć do nauki nowych technologii i frameworków

Mile widziane:

- dobra znajomość React + Redux + StoryBook

- dobra znajomość CSS3 i HTML

- 1+ rok doświadczenie jako JS DEV

(nie wykluczamy osób bez doświadczenia komercyjnego, ale musisz potrafić dobrze programować i pokazać własne małe projekty)

Fingoweb
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Szanujemy Ciebie i Twój czas! Każdy kandydat otrzymuje od nas informacje
o wyniku procesu rekrutacji.