JavaScript Developer || do 12 000 PLN netto

Make my mind

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla F-Secure cyberbezpieczeństwo to nie tylko produkt, to też postrzeganie świata!

Ich główna siedziba mieści się w Helsinkach, a oddział - w Poznaniu. Od kilkunastu lat chronią komputery na całym świecie, pozwalając ludziom i przedsiębiorstwom na swobodę korzystania z sieci bez obaw o bezpieczeństwo.

Dziś do swojej Drużyny szukają Specjalisty z pasją do IT, kierującego się podobnymi wartościami.

Wymagania:

• Świetna znajomość JavaScript

• Doświadczneie w pracy z co najmniej jednym z frameworków MVC (AngularJS, Angular 2-5, Vue.js)

• Znajomość narzędzi (webpack, gulp, etc.)

• Doświadczenie z TypeScript, procesorami CSS, środowiskiem Linux, GIT

• Znajomośc języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w zespole międzynarodowym

Mile widziane

• Znajomość AWS, Python lub Node.js

F-Secure to:

• Ponad 1000 współpracowników w 22 krajach

• Praca z najnowszymi technologiami

• Globalna firma o duszy małej organizacji

• Wkład w bezpieczeństwo świata

• Współpraca z liderami cyberbezpieczeństwa

• Bogaty pakiet benefitów

• Indywidualny budżet szkoleniowy

• Możliwość rozwoju w preferowanym kierunku

• Dowolna forma współpracy

Dołącz do F-Secure – aplikuj już teraz!

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego, rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP