Java Weblogic Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1093546

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera branży IT – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)
Realizacja: Kontrakt B2B
Stawka: 80-110 zł +VAT/h

Zadania:
  • Wsparcie w projekcie związanym z wewnętrznym interfejsem firmy
  • Praca w teamie złożonym z 15 osób

Wymagania:
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość Weblogic
  • Doświadczenie z Adobe Flex – mile widziane

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland