Java Technical Project Leader

Team Connect Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Zadania:

  • Wdrażanie skutecznych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Rekomendacja i dobór technologii realizacji projektów,
  • Zarządzanie zespołem developerów,
  • Udział w doborze najlepszych specjalistów i tworzeniu zespołów developerskich,
  • Udział w działaniach handlowych i przygotowywaniu ofert na usługi firmy,
  • Proponowanie rozwiązań problemów technicznych.

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia komercyjnego w tworzeniu oprogramowania,
  • Minimum 1 rok w zarządzaniu i/lub koordynowaniu prac zespołu developerów,
  • Umiejętność optymalizacji pracy działu developerskiego oraz doboru skutecznych narzędzi,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerskim oraz umiejętności koordynowania i delegowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka Java (EE) oraz solidne umiejętności programowania obiektowego – doświadczenie i chęć rozwoju w obszarze stosu technologii: Java 8, Spring Boot, Azure, Hibernate, oraz narzędzi: git, Maven, Microservices, Docker, Kubernetes, AWS/Azure, Ansible
  • Zdolność samodzielnego przetwarzania problemów technicznych w działające rozwiązania
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie doświadczenie zawodowe w metodologii SCRUM/Agile
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów przeznaczonych dla dużej liczby użytkowników,
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą mikroserwisów
  • Znajomość podejścia i technik DevOps.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnych technologiach,
  • Możliwość zbudowania zespołu projektowego od podstaw,
  • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów,
  • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji,
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce,
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy,
  • 4000 zł netto za każde skuteczne polecenie specjalisty do naszych projektów,
  • Firmowe spotkania, na których można wymieniać się doświadczeniami z innych projektów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.