Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Rozwój systemów w związku z nowymi potrzebami biznesowymi firmy oraz w niewielkim stopniu ich utrzymanie
  • Zarządzanie zespołem developerskim
  • Praca w zespołach Scrumowych
  • Aktualizowanie dokumentacji projektowej

Wymagane doświadczenie:

  • Kilka lat praktycznego doświadczenia w programowaniu w Java 7/8
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność projektowania/proponowania architektury rozwiązań
  • Gotowość do współpracy z mniej doświadczonymi programistami, chęć uczenia ich
  • Gotowość do koordynacji zadań w zespole developerskim i pilnowania terminów ustalonych z Product Ownerem
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami Git, Gerrit, Vagrant, Jenkins, Nexus itp.
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Zdolności analityczne, otwarty umysł, umiejętność nieszablonowego myślenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla branży finansowej
  • Karta multisport, karty podarunkowe, vouchery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje zainteresowań pracowników
  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole
  • Możliwość wyboru formy współpracy (Umowa o Pracę/B2B)
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń
  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management