JAVA Software Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów znanej na rynku firma specjalizującej się m.in. w tworzeniu gier poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVA Software Engineer Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca implementacyjna przy tworzeniu systemu do zarządzania kasynem, integracji z istniejącymi systemami gamblingowymi, wdrażaniu protokołów branżowych i obsługi specyficznego sprzętu
  • Udział w projektowaniu architektury, proponowanie rozwiązań koncepcyjnych
  • Bliska współpraca z administratorami sieci przy utrzymaniu serwerów systemu i baz danych oraz z programistami frameworku gamblingowego dla zapewnienia integralności systemów
  • Zapewnianie wysokiej jakości kodu poprzez wzajemne code review
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej

Będziesz miał okazję pracować z:

  • Java 8, Spring
  • AngularJS, Bootstrap
  • MySQL, Hibernate
  • Jenkins, Git/SVN, Jira, Confluence, Crucible
  • TestNG, Mockito, Selenium/Selenide
  • IntelliJ, Eclipse
  • CentOS, Debian, Ubuntu
  • Tomcat, ActiveMQ, JasperReports
  • HTML, CSS, JavaScript, JQuery
  • C/C++, Python, Bash

Oczekujemy:

  • Znajomości Java, Spring i Angular popartej praktycznym doświadczeniem
  • Gotowości do pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami (Jira)
  • Znajomości systemów wersjonowania (Git i SVN)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i uzupełnianie dokumentacji technicznej
  • Elastyczności i gotowości do nauki nowych technologii
  • Otwartości do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Okazję do zmiany otoczenia na interesującą niszę gier i systemów gamblingowych
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie na interesującym styku branż: hazardowej, IT i produkcyjnej
  • Niewielkie zespoły projektowe, w których przez większość czasu pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami w nowych projektach, a nie zajmujemy się utrzymaniem archaicznego kodu
  • Komfortowe warunki pracy – dwa monitory, elektrycznie regulowane biurka, ergonomiczne krzesła, w nowo urządzonym, cichym biurze, w którym pracuje tylko niewielki zespół programistów
  • W Warszawie biurowiec w dobrze skomunikowanej części miasta niedaleko centrum
  • Stabilne i jasne warunki pracy – umowa o pracę na pełen etat lub B2B
  • Nieduży dział bez korporacyjnych naleciałości, gdzie praktycznie sprawdzamy metodyki pracy i stosujemy tylko to co się sprawdza
  • Zarobki powyżej średniej warszawskiej negocjowane indywidualnie
  • Sprawny proces rekrutacyjny bez udziału stereotypowych HRów - zadanie rekrutacyjne, rozmowa z kierownikiem, rozmowa z lead developerem. Dla osób spoza Warszawy możliwość zrealizowania przez Skype.
  • Brak nadgodzin, pracy w weekendy, pracy zdalnej czy niespodziewanych delegacji
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna i darmowe energetyki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.