Java Software Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o ofercie:

  • Branża: Bankowość
  • Siedziba firmy: Kraków, Warszawa, Gdańsk
  • Obszar projektu: Rozwój i utrzymanie aplikacji bankowych opartych na mikroserwisach
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: B1
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Java 11+, Spring Framework, ElasticSearch, Oracle, ActiveMQ, Kafka, REST/SOAP, Git, Jenkins, Maven, Kubernetes, Cloud Netflix, IntelliJ IDEA, Jira, Confluence, Linux
  • Budżet: 14 - 18k brutto na umowę o pracę

Zakres obowiązków:

  • Implementacja rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową
  • Rozwój systemu do przechowywania i przetwarzania dużych ilości danych w oparciu o technologię ElasticSearch
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi i architektami
  • Opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • Znajomości podstaw programowania, tj. algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych
  • Wiedzy z zakresu technologii internetowych
  • Otwartości, chęci uczenia i pracy w Scrum

Znajomość poniższych technologii będzie atutem:

  • Kubernetes
  • Spring Cloud Netflix
  • Linux
  • Kafka

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami we współpracy z ekspertami z zakresu IT
  • Aktywny udział w projektach i realny wpływ na wdrażane rozwiązania
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Programy zniżkowe i lojalnościowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.