Java Hibernate Spring

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1097649

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w zakresie wdrażania oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi oraz usług przeznaczonych dla średnich i dużych firm - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Java

Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • projektowanie i rozwijanie aplikacji w językach Java, JavaScript, OSGI
  • współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania
  • realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z harmonogramu projektu
  • raportowanie realizowanych zadań
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji w języku Java
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (svn, git)
  • znajomość technologii Spring, Hibernate
  • znajomość SQL i doświadczenie w pracy z bazami danych
  • znajomość interfejsów (REST, SOAP)
  • biegła znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux
  • umiejętność tworzenia rozwiązań zapewniających wysoką jakość, wydajność i skalowalność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji
Mile widziane:
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • wiedza na temat metodologii SCRUM
  • doświadczenie w JavaScript (np. Ext-JS)
  • doświadczenie w pracy z Maven, Continuous Integration
  • znajomość UML
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland