Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Java Full-stack Developer

Warszawa, mazowieckie

Team Connect Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

 Zakres zadań:

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki;
  • Aktywne tworzenie architektury systemów w modelu Cloud;
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej;
  • Współpraca z zespołami frontendowymi.

Wymagania

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Java;
  • Praktyczna, dobra znajomość: JavaScript, CSS 3, RWD, Angular
  • Doświadczenie w pracy z REST, XML, HTML5;
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Znajomość technologii Docker i zagadnień związanych z budowaniem mikro-usług (microservices);
  • Znajomość platformy do zarządzania i skalowania kontenerami Kubernetes;
  • Znajomość platformy Openshift Container Platform;
  • Znajomość baz danych Elasticsearch, Postrgesql, NoSql;
  • Znajomość narzędzi Continous Delivery – Jenkins;
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji – GIT, SVN;
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD;
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury zorientowanej obiektowo;
  • Doświadczenie i znajomość techniki tworzenia i testowania aplikacji z użyciem Test Driven Developement (TDD).

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami developerów, testerów wytwarzających programowanie podejściem zwinnym.

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy