Java Full-Stack Developer (Middle or Senior)

Talent Hills

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu telekomunikacyjnego odpowiedzialnego za projekty badawcze w obszarze inteligentnych sieci 5G (Software-Defined Networking) dla naszego Klienta poszukujemy Java Full-Stack Developer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w szeregu innowacyjnych projektów z wykorzystaniem rozwiązań typu OpenSource oraz Cloud, w tym Private Cloud.

Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań, projektowanie architektury i rozwój aplikacji umożliwiających zarządzanie sieciami zwirtualizowanymi;
  • Aktywny udział w pracach badawczych, inicjowanie i weryfikacja pomysłów, udział w tworzeniu proof of concept;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Udział we wdrożeniach;
  • Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review).

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w technologiach Java/JEE, w tym praktyczna znajomość JavaSE 8;
  • Praktyczna znajomość technologii webowych takich jak: JavaScript, HTML5, CSS3, jQuery, AngularJS;
  • Praktyczna znajomość środowiska Unix/Linux;
  • Praktyczna znajomość framework’ów Spring i Hibernate;
  • Doświadczenie w środowisku Cloud będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
  • Możliwość podejmowania twórczej inicjatywy przy tworzeniu autorskich i nowatorskich rozwiązań;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych);
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy