Power Media

Java Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient to lider na rynku internetowym, który pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy partnerami biznesowymi, a klientami. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko Java Developera, który chce mieć realny wpływ na rozwój platformy.

Masz okazję stać się częścią zespołu tworzącego aplikację, która pozwala osobom prywatnym na znajdowanie usług i produktów, a wykonawcom szybko i bez wysiłku zdobywanie nowych zleceniodawców.

Wykorzystywane technologie: Java, Spring/Struts, ElasticSearch, Redis, MySQL, SQL, PostgreSQL, Apache, Tomcat, GIT, HTML, CSS, JavaScript, jQuery

Zadania:

  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań,
  • Programowanie rozwiązań SaaS.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Java,
  • Dobra znajomość Java framework: Spring/Struts, ElasticSearch, Redis, etc.,
  • Znajomość zarówno relacyjnyh bazy danych (PostgreSQL / MySQL) jak i nierelacyjnych,
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji złożonych zapytań SQL,
  • Doświadczenie w integracjach aplikacji back-endowych z systemami zewnętrznymi,
  • Znajomość: Java Application Servers (Apache, Tomcat) oraz systemów wersjonowania GIT / SVN,
  • Umiejętności analityczne oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na pracę zespołową.

Mile widziane:

  • Znajomość metodologii Agile / Scrum,
  • Znajomość: Hibernate, Maven, Docker, Jenkins, Java EE, JPA, Linux

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pełne wdrożenie oraz wszystkie narzędzia niezbędne do efektywnej i satysfakcjonującej pracy,
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • Możliwość rozwoju poprzez tworzenie nowatorskich rozwiązań,
  • Realny wpływ na rozwój projektu,
  • Regularne Code Reviev,
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe jak i zewnętrze (budżet szkoleniowy),
  • Udział w konferencjach w Polsce, jak i zagranicznych,
  • Wsparcie merytoryczne liderów technicznych,
  • Pracę w doświadczonym zespole, wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • Dostęp do platform e-learningowych,
  • Benefity: Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna LuxMed
  • Imprezy integracyjne,
  • Owoce, przekąski, napoje,
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia,
  • Pracę zdalną w większości czasu pracy (wizyty w biurze 1 dzień tygodniu).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media