Hays Poland

Java Developer

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1151184

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: B2B
Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • praca z klientem wewnętrznym, którym jest jedna z największych kancelarii prawych w Polsce,
  • uczestnictwo w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia),
  • współpraca z analitykiem biznesowym, testerem, product ownerem,
  • wpływ na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale,
  • dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem (praktykujemy Coding Dojo i Code Review)
  • 70% poświęcone na duże produkty, 20% na małe zmiany funkcjonalności, 10% na utrzymanie

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w języku Java
  • Doświadczenie w pracy z Spring i Spring boot
  • Znajomość hibernate, JSP, SQL, REST/SOAP
  • Object-Oriented Programming
  • Clean Code
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:
  • JavaScript
  • Angular
  • Oracle
  • POSTGRES
  • DOCKER
  • RABBITMQ
  • JUnit/MOCKITO
  • Umiejętność projektowania i implementowania architektury mikroserwisów

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • 100% pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland