Power Media

JAVA DEVELOPER

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient: Serwis internetowy, którego celem jest kojarzenie ze sobą osób poszukujących usług i produktów, z dostawcami i wykonawcami który mogą tych produktów dostarczyć.

Zakres obowiązków:

– praca nad główną aplikacją firmy – będziesz miał realny wpływ na wdrażane projekty

– analiza wymagań i prokjektowanie nowych rozwiązań aplikacji

– programowanie Saas w środowisku J2EE

– ścisła współpraca z działem marketingu (codzienne Stand-Up’y)

Wymagania wobec kandyadta:

– min. 2 lata doświadczenia jako Programista Java

– znajomość Java Framework (Struts i/lub Spring, Elastic Search, Redis, etc.)

– znajomośc relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL) oraz doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji złożonych zapytań SQL,

– znajomość Java Application Servers (Apache, Tomcat) oraz systemów wersjonowania SVN / GIT

– umijętność rozwiązaywania analitycznych problemów

Nice to have:

– znajomość metodologii Agile / Scrum,

– znajomość HTML/HTML5, CSS, JavaScript, JQuery, Responsive Web Design, Progressive Web Apps,

– umiejętność adaptowania gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań / pakietów.

Oferujemy:

– współprace na podstawie umowy o prace

– wynagrodzenie dopasowanie do Twojego doświadczenia i umiejętności

– pracę w ścicslym centrum Wrocławia

– pełny pakiet szkoleń wdrażających

– możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami

– możliwość rozowoju poprzez współtworzenie nowatorskich roziwązań

– prace w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzią

– karte Multisport

– prywatną opiekę medyczną LuxMed

– ubezpieczenie grupowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media