Intive (pl)

Java Developer

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Projektowanie oraz rozwój systemu, umożliwiającego szybką komunikację pomiędzy firmami, a osobami poszukującymi usług lub produktów
  • Analiza wymagań
  • Testowanie oraz wdrażanie oprogramowania
  • Utrzymanie i optymalizacja działających serwisów oraz baz danych
  • Tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej

Wymagania

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Java Frameworks (Struts i/lub Spring, Apache Lucene / Elastic Search, etc.)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji złożonych zapytań SQL
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o technologie Java
  • Znajomość Java Application Servers (Apache, Tomcat)
  • Znajomość HTML/HTML5, CSS, JavaScript, JQuery, Responsive Web Design
  • Znajomość systemów wersjonowania SVN / GIT

Oferujemy

  • Współpracę na zasadach umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Praca dla międzynarodowych Klientów

Intive (pl)